Nowy nabór 2023 I 2024.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing i taekwondo w sezonie 2023/2024. Zajęcia rozpoczynają się od 6.09.2023r. (środa) - Dąbrowa Górnicza oraz 7.09.2023r. (czwartek) - Wojkowice, Jaworzno i Będzin. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA. Natomiast w najbliższych dniach być może zakładka zostanie delikatnie zaktualizowana. Prosimy aby co jakiś czas to sprawdzać.
Z uwagi na wyjazd klubu na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu do Turcji (Stambuł) oraz obóz sportowy, który odbył się pod koniec sierpnia uległy zmianie terminy zapisów względem informacji przekazywanych w maju w poprzednim sezonie. Tworząc informację odnośnie zapisów na nowy sezon jeszcze nie wiedzieliśmy, że nasi zawodnicy zostaną powołani do kadry Polski na zawody w Turcji, a co za tym idzie, że będziemy musieli przed tym wyjazdem zorganizować obóz sportowy. Przepraszamy za utrudniony kontakt z nami. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i zrozumiuenie ;) Prosimy aby pamiętać o zabraniu podpisanych i wypełnionych dokumentów na pierwsze zajęcia. Dokumenty należy oddać w dniu zajęć przed ich rozpoczęciem. Bez dostarczenia dokumentów nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Poniżej znajdują się informacje odnośnie zapisów:

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja jest skierowana tylko do osób, które trenowały w sezonie 2022/2023 i wcześniej. Rekrutacja trwa do 10.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla osób, które planują pojawić się w późniejszym terminie np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Dlatego prosimy aby nie przegapić terminu ponieważ od 10.09.2023 r. będzie ogłaszana rekrutacja dla nowych osób zapisujących się pierwszy raz na zajęcia. Osoby trenujące w sezonie 2022/2023, które wyślą zgłoszenie w terminie oraz mają uregulowane wszystkie formalności za poprzedni sezon będą zapisywane w pierwszej kolejności. 

Klub zgodnie ze swoją polityką, zasadami oraz regulaminem nie będzie zapisywał osób po terminie oraz, które nie mają uregulowanych formalności za poprzedni sezon. Bardzo prosimy aby Państwo pilnowali tego terminu ponieważ będą mieli Państwo pierwszeństwo zapisów. W przypadku przegapienia zapisów mimo szczerych chęci klub nie będzie w stanie nic zrobić. Po osiągnięciu maksymalnej ilości osób w grupie nie będzie możliwości aby dopisać się do grupy. Klub aby dbać o jakość świadczonych usług nie prowadzi zapisów w grupach kickboxing/taekwondo w sposób ciągły przez cały rok. Następne zapisy uzupełniające mogą być ogłoszone dopiero pod koniec grudnia 2023 r. pod warunkiem, iż będą wolne miejsca (o ile jakaś osoba z racji osiągniętego wieku przejdzie do starszej grupy).

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika 
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisany na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 06.09.2023 r. W przypadku wysłania zgłoszenia po 06.09.2023 r. klub będzie odpisywał na bieżąco. Na zajęciach należy pojawić się do 14.09.2023 r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę, a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie prowadzić  przez cały rok zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA (młodzież i dorośli)
 • TRENING FUNKCJONALNY (młodzież i dorośli)
 • TRENING OGÓLNOROZWOJOWY/FUNKCJONALNY DLA DZIECI (7-13 lat)
 • MASTERS +30 LAT

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters (dorośli +30 lat), samoobrona, trening funkcjonalny, trening ogólnorozwojowy/funkcjonalny dla dzieci.

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Pierwsza rekrutacja trwa do 15.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla sosób, które planują pojawić się w późniejszym terminie  np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 15.09.2023 r. Na zajęciach należy pojawić się w terminie podanym w wiadomości zwrotnej (najczęściej w ciągu 5 dni)W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

« wróć

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.