ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Informacja KS MISTRAL - trening odwołany 11.03.2022.jpgInformujemy, iż w dniu dziesiejszym tj. piątek (13.03.2022r.) trening grupy Mistral Fighters nie odbędzie się. Jest spowodowane wyjazdem do Dzierżoniowa na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Pozostałe grupy w tym dniu trenują bez zmian według harmonogramu.

Do zobaczenia na zawodach!

Czytaj więcej »

Dzień Kobiet, KS Mistral 2022.jpgDrogie Panie!

Z okazji Waszego świeta

najserdeczniejsze życzenia

zdrowia, pomyślności oraz spełnienia marzeń

                                                                  skład

                                                   Klub Sportowy Mistral

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022 r_.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Taekwon-do Polish Open Cup. Zawody odbędą się w Dzierżoniowiew dniach 12-13.03.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 7.03.2022 r. (podanie kategorii wiekowej, wagowej, wzrostowej oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział). Natomiast  wszystkich formalności  należy dokonać do 10.03.2022r. tj. opłata za udział w zawodach, oświadczenia i zgody na udział w zawodach.

Data: 
12-13.03.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce:
Hala sportowa OSiR, 58-200 Dzierżoniów ul. Strumykowa 1

Organizatorzy:
Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland - www.itf-poland.pl
SKT TIGER - www.skttiger.pl
Urząd Miasta Dzierżoniowa
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Pomoc dla Ukrainy.jpgKochani w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń i sytuacji jaka ma miejsce na Ukrainie chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc ponieważ nie możemy przejść obojętnie wobec tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Wydarzenia które mają obecnie miejsce w pewnym sensie nas także dotyczą ponieważ w naszym klubie ćwiczy bardzo dużo dzieci narodowości Ukraińskiej, których rodziny bliższe lub dalsze dalej są na Ukrainie. Wiele z tych dzieci wychowało i wychowuje się w naszym klubie. Przez wiele lat z powodzeniem reprezentują nasz klub na zawodach. Zdobywają medale, mają tu swoich kolegów i koleżanki. W tym miejscu dorastają. Są częścią naszego klubu i naszej społeczności. Nie możemy i nie chcemy być bierni wobec tego co się dzieje. Żadne dziecko i żaden człowiek nigdy nie powinien doświadczyć okrucieństw wojny. Nie takich wartości uczymy i staramy się przekazywać. Możemy sobie tylko wyobrazić co te dzieci i ich rodziny przeżywają. Możecie być także pewni, że wiele z tych osób nie poprosi Was o pomoc ale niech to Was nie zmyli bo ta pomoc najczęściej jest potrzebna.

Chcielibyśmy pomóc i Was prosić o pomoc. Nigdy wcześniej samodzielnie nie organizowaliśmy takiej akcji. Poza rożnego rodzaju akcjami do których się przyłączaliśmy i mogliśmy dorzucić swoją cegiełkę nigdy nie inicjowaliśmy takich akcji. Dlatego nie ukrywamy, że nie mamy w tym doświadczenia. Mimo wszystko chcemy pomóc. Możemy zorganizować zbiórkę potrzebnych rzeczy:

 • ubrania, ręczniki
 • koce, materace
 • artykuły spożywcze (woda butelkowana, soki, kawa, herbata, jedzenie w słoiczkach dla dzieci, owoce, owoce suszone, orzechy, wafle ryżowe itp.)
 • artykuły higieniczne (pampersy, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, pasta do zębów, szczoteczki do zębów itp.)
 • zabawki dla dzieci
 • baterie, ładowarki do telefonów, power banki
 • leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, leki na zatrucia, bandaże, optrunki, strzykawki, igły, maści na oparzenia itp.

W zasadzie wszystkiego co może być potrzebne. Bardzo prosimy aby były to rzeczy nowe lub w bardzo dobrym stanie i czyste, zapakowane i opisane. Najlepiej aby pakować osobno tzn. nie pakować ubrać razem z lekami lub żywnością. Możecie je przynosić na zajęcia, a my te rzeczy dostarczymy na wskazane miejsce, do fundacji lub innych organizacji, firm lub osób prywatnych, które organizują takie akcje lub są ich koordynatorami. Możemy także zorganizować transport osób jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie także przyłączymy się do już trwającej akcji aby wesprzeć działania.

Możecie także z nami się kontaktować jeśli osobiście potrzebujecie pomocy lub znacie osoby, które takiej pomocy potrzebują i jeśli sami chcecie pomóc. Liczymy na Waszą empatię, dobre serce, wsparcie i zaangażowanie.

Zespół KS Mistral

Czytaj więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 20.02.2022-122.jpgW dniu 20.02.2022 r. w Katowicach nasi zawodnicy z grupy Mistral Fighters brali udział w II Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 377 zawodników z 24 klubów w kategoriach wiekowych: dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior, senior. Rozgrywane były trzy formuły walki pointfighting, light-contact, kick-light. Nasz klub reprezentowało 21 osób (18 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 członków ekipy). Mimo trwających feri zimowych, wielu debiutów i mocno okrojonego składu nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 41 medali w tym 6 złotych, 12 srebrnych i 23 brązowe.

Serdeczne podziękowania dla trenerów i sekundantów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa, Roman Bushchak i Marcin Zasada.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w ferie 02.2022.jpgPrzypominamy, że w trakcie ferii zimowych wszystkie zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu. Tylko harmonogram zajęć w Wojkowicach uległ zmianie ponieważ do końca ferii wszystkie grupy rozpoczynają zajęcia o 15 minut wcześniej według harmonogramu poniżej:

Wojkowice

 • 16:15 - 17:00 - Grupa I (Małe Mistrale). Dzieci 4 - 6 lat 
 • 17:10 - 18:05 - Grupa II (Małe Mistrale). Dzieci 7 - 9 lat
 • 18:15 - 19:30 - Grupa III (Kadet). Dzieci 10 - 13 lat
 • 19:45 - 21:15 - Grupa IV (Junior/Senior). Młodzież i dorośli - grupa początkująca i zaawansowana 

Dlatego jeśli nie macie zaplanowanych żadnych wyjazdów lub jeżeli wyjeżdżacie tylko na tydzień to pamiętajcie, że czekamy na Was na sali treningowej ;)

Czytaj więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu, Katowice 20.02.2022.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody II Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu. Zawody odbędą się w Katowicach w dniach 19-20.02.2022 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres mailowy: zawody.ksmistral@gmail.com

Aby uniknąć kar finansowych, błędów i poprawek w kartach podczas trwania konkurencji, co znacznie wydłuża czas turnieju ostateczny termin zgłoszeń zawodników to 10.02.2022 r. (podanie roku urodzenia, kategorii wiekowej, dokładnej wagi, posiadany stopień CUP w kickboxingu oraz konkurencji, w których zawodnik będzie brał udział). Natomiast do dnia 15.02.2022 r. należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach.

Data:
19.02-20.02.2022 r. (sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Katowice, Hala Sportowa MOSIR ul. Alfreda 1

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:

 • Sobota (19.02.2022) – 19:00-20:00, Katowice Hala Sportowa MOSIR ul. Alfreda 1

Organizatorzy:
Roan Fight Club Katowice
SKB Beskid Dragon

Patronat:
Polski Związek Kickboxingu
Każda kategoria wiekowa zostanie rozegrana jako osobny turniej z ograniczeniem liczby zgłoszonych zawodników, zgodnie z obowiązującymi przepisami

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Seminaeium Kickboxing, Pabianice 29-30.01.2022.jpgW dniach 29-30.01.2022 r. w Pabianicach nasi trenerzy i zawodnicy brali udział w seminarium, które prowadził włoski trener Manuel Nordio, specjalista od formuł ciągłych planszowych (light-contact i kick-light), szef teamu Light Revolution, jeden z trenerów kadry Włoch w kickboxingu. Podczas szkolenia przeprowadzono 4 jednostki treningowe dla dwóch grup wiekowych (po 2 dziennie osobno dla kadetów oraz juniorów/seniorów). W seminarium wzięło udział około 130 uczestników z 17 klubów. Nasz klub reprezentowało 15 osób (3 trenerów i 12 zawodników).  Można powiedzieć, że był to weekend ciężkiej pracy, ale we wspaniałej atmosferze integracji zawodników z różnych klubów. Patronat nad seminarium objął Polski Związek Kickboxingu

Czytaj więcej »

Mistral Winter Cup, Będzin 09.01.2022-612.jpgW dniu 9.01.2022 r w Będzinie na hali sportowej „Będzin  Łagisza” odbył się Mistral Winter Cup - Noworoczny Turniej Taekwon-do. Zawody były skierowane do najmłodszych zawodników z kategorii wiekowej Młodzik oraz Kadet. Zawody ponownie zostały objęte honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. W zawodach udział wzięło 165 zawodników z czterech klubów. Nasi zawodnicy zdobyli łącznie 74 medale, w tym 29 złotych, 22 srebrne i 23 brązowe.

Ponownie dziękujemy całej ekipie KS Mistral, sędziom, trenerom, sekundantom oraz wszystkim osobom, które pomagały w organizacji przed, w trakcie oraz po zawodach. Dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i wyborowe towarzystwo ;)

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy sędziowskiej za zaangażowanie i ciężką pracę:

 • Katarzyna Wiśniewska
 • Mateusz Lędźwa
 • Dawid Rupiński
 • Emilia Wylężek
 • Oliwia Sularz
 • Dominika Bury
 • Aleksander Hachul
 • Katarzyna Grochowina
 • Konrad Palus
 • Roman Bushchak
 • Marta Błaszczyk
 • Zuzanna Chłopaś
 • Maja Michalik
 • Bartłomiej Truś
 • Kamil Kopiński
 • Jan Zaporowski
 • Aleksander Miedziński

Serdecznie podziękowania za pomoc w trakcie, przed i po zawodach dla całej ekipy KS Mistral: Emilia Gorczycka, Lena Węglarz, Marcin Zasada, Robert Morawiec, Borys Dziewior, Grzegorz Duka, Wiktor Zięciowski, Mikołaj Wójcik, Przemysław Wójcik, Piotr Błaszczyk, Ernest Błaszczyk, Aleksandra Dadaniak, Ewelina Dadaniak, Anita Jarosińska, Ivan Nikolennko oraz dla wszystkich osób, które w różnym stopniu służyły wsparciem i pomocą ;)

Dziękujemy naszej wiernej ekipie fotograficznej w składzie Magdalena Gula, Krzysztof Gula i Ewa Janczur za ciężką pracę i piękne zdjęcia. Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta Zagurby oraz firmy Triochem za okazane wsparcie.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii (dekoracja) oraz w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

KS MISTRAL - Nowy Nabór 2022.jpgDo początku grudnia trwają zapisy uzupełniające dla nowych osób do grup kickboxing/taekwon-do w sezonie 2021/2022.

 • Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
 • Grupa 10 -13 lat (Kadet)
 • Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
 • Grupa +30 lat (Masters)

Pełna informacja znajduje się w zakładce ZAPISY

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.