ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów Light Contact PZKB, 7-9.10.2022 r. Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec 1.jpgPrzygotowania do Mistrzostw Europy Seniorów w Kickboxingu Turcja 2022 wchodzą w decydującą fazę

W dniach 7-9.10.2022 r. zawodnik naszego klubu Roman Bushchak przebywał na zgrupowaniu Kadra Polski w Kickboxingu Light Contact Seniorów Polskiego Związku Kickboxingu, które odbywało się w Nowym Mieście Lubawskim.

Mistrzostwa Europy w Turcji odbędą się w dniach 11-21.11.2022 r. Zawody te będą jednocześnie eliminacjami do Igrzyska Europejskie 2023 - Kraków i Małopolska

Zdjęcia ze zdrupowania są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadra Narodowa pointfighting Kadetów PZKB, Węgrów 09.09.2022 r. Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno Czeladź Siemianowice.jpgOd piątku 09.09.2022 r. w Węgrowie trwa zgrupowanie Kadra Narodowa Kadetów Pointfighting Polskiego Związku Kickboxingu, która przygotowuje się do Mistrzostwami Świata Kickboxingu, które odbędą się za niecałe trzy tygodnie we Włoszech.

Wśród kadrowiczów znajduje się nasza zawodniczka Maja Michalik - kadet starszy, która na zgrupowaniu trenuje pod okiem trenerów Emilii Szabłowskiej, Piotra Bernata i Mateusza Dylawerskiego.

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów Pointfighting PZKB, Zakopane 1.08-8.08.2022 Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno 11.jpgW dniach od 1.08 do 8.08.2022 r. nasz zawodnik Roman Bushchak przebywał w Zakopanem na kolejnym zgrupowaniu ale tym razem z Kadra Narodowa Seniorów Pointfighting Polskiego Związku Kickboxingu, które odbywało się Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich.

Zdjęcia ze zgrupowania są dostępne w galerii.

Czytaj więcej »

Nowy nabór 2022 i 2023 KS Mistral.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing i taekwondo w sezonie 2022/2023. Zajęcia rozpoczynają się od 5.09.2022r. (poniedziałek) - Dąbrowa Górnicza oraz 6.09.2022r. (wtorek) - Wojkowice i 5.09.2022r. (poniedziałek) - Będzin. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA. Natomiast w najbliższych dniach zostanie ta zakładka zaktualizowana ponieważ pojawi się kilka zmian. Prosimy aby co jakiś czas to sprawdzać.

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja jest skierowana tylko do osób, które trenowały w sezonie 2021/2022 i wcześniej. Rekrutacja trwa od 14.08.2022r. do 21.08.2022r. dlatego prosimy aby nie przegapić terminu ponieważ od 22.08.2022 do 28.08.2022 będzie ogłaszana rekrutacja dla nowych osób zapisujących się pierwszy raz na zajęcia. Osoby trenujące w sezonie 2021/2022, które wyślą zgłoszenie w terminie oraz mają uregulowane wszystkie formalności za poprzedni sezon będą zapisywane w pierwszej kolejności. 

Klub zgodnie ze swoją polityką, zasadami oraz regulaminem nie będzie zapisywał osób po terminie oraz, które nie mają uregulowanych formalności za poprzedni sezon. Bardzo prosimy aby Państwo pilnowali tego terminu ponieważ będą mieli Państwo pierwszeństwo zapisów. W przypadku przegapienia zapisów mimo szczerych chęci klub nie będzie w stanie nic zrobić. Po osiągnięciu maksymalnej ilości osób w grupie nie będzie możliwości aby dopisać się do grupy. Klub aby dbać o jakość świadczonych usług nie prowadzi zapisów w grupach kickboxing/taekwondo w sposób ciągły przez cały rok. Następne zapisy uzupełniające mogą być ogłoszone dopiero pod koniec grudnia 2022 r. pod warunkiem, iż będą wolne miejsca (o ile jakaś osoba z racji osiągniętego wieku przejdzie do starszej grupy).

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika 
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisany na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 22.08.2022 r. Na zajęciach należy pojawić się do 13.09.2022r.  W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę, a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie prowadzić  przez cały rok zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA (młodzież i dorośli)
 • TRENING FUNKCJONALNY (młodzież i dorośli)
 • TRENING OGÓLNOROZWOJOWY/FUNKCJONALNY DLA DZIECI (9-13 lat)
 • MASTERS +30 LAT
 • TRENING MOTORYCZNY (młodzież i dorośli)

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters +30 lat, samoobrona, trening funkcjonalny, trening ogólnorozwojowy/funkcjonalny dla dzieci, trening motoryczny

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Pierwsza rekrutacja trwa od 22.08.2022r. do 28.08.2022r. Rekrutacja uzupełniająca trwa od 28.08.2022 r. do zamknięcia zapisów z powodu braku wolnych miejsc. Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 29.08.2022 r. W przypadku wysłąnia zgłoszenia po tej dacie klub postara się odpisać w ciągu 1-3 dni. Na zajęciach należy pojawić się do 13.09.2022r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadry Narodowej Seniorów Light Contact PZKB, Zakopane 23-27.07.2022 Będzin Wojkowice Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Jaworzno 4.jpgW dniach 23-27.07.2022 r. nasz zawodnik Roman Bushchak przebywał w Zakopanem na zgrupowaniu Kadra Polski w Kickboxingu Light Contact Seniorów PZKB, które odbywało się Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich

Zawodnicy przygotowywali się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Turcji. Zawody te będą jednocześnie eliminacjami do Igrzyska Europejskie 2023 - Kraków i Małopolska.

Siedem dni ciężkiej pracy podczas, których odbywały się trzy treningi dziennie m.in. technika, taktyka oraz sparingi. Ponadto zawodnicy regenerowali siły korzystając z zabiegów odnowy biologicznej

Romeczek nie próżnuje w te wakacje ponieważ od poniedziałku w tym samym ośrodku będzie przebywał na kolejnym tygodniowym zgrupowaniu ale z Kadra Narodowa Seniorów Pointfighting PZKB.

Zdjęcia ze zgrupowania są dostępne w galerii.

 

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - biuro nieczynne 07.2022.jpgInformujemy, iż klub oraz biuro będą nieczynne do dnia 08.08.2022 r. W przypadku pytań oraz innych spraw prosimy o kontakt po tym terminie ;)

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Kickboxing, Zawiercie 26-29.05.2022-356.jpgW dniach 26-29.05.2022 r. w Zawierciu nasi zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Kadeci rywalizowali w formule kick-light, Juniorzy w formule kick-light, pointfighting i light-contact, Seniorzy w formule pointfighting i light-contact. W zawodach wzięło udział blisko 1000 zawodników z  klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowały 24 osoby (21 zawodników i 3 członków ekipy). Nasi zawodnicy kolejny raz spisali się znakomicie zdobywając łącznie 9 medali w tym 1 złoty, 2 srebrne i 6 brązowych.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Egzamin KS Mistral - podział grup 10-11.12.2021.jpgPoniżej przedstawiamy podział grup na egzamin na stopnie uczniowskie w taekwon-do, który odbędzie się w dniach 10.06.2022 oraz 11.06.2022 (piątek i sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, ul. Górnicza 2 (Nie pomylić ze szkołą Sztygarka. Ośrodek Sportowy znajduje się po drugiej stronie ulicy naprzeciwko szkoły). Grupy są podzielone według roku urodzenia oraz ze względu na zdawany stopień CUP. Prosimy aby zapoznać się z informacjami poniżej:

Egzamin w dniu 10.06.2022 r. (piątek)

 • Grupa 1 - Młodzik roczniki 2018, 2017, 2016 (wszystkie stopnie) - od 16:30 do 17:30
 • Grupa 2 - Młodzik rocznik 2015 (wszystkie stopnie) - od 17:45 do 18:45
 • Grupa 3 - Młodzik rocznik 2014, 2013 (zdający  na 10 cup do 9.3 cup) -  od 19:00 do 21:00

Egzamin w dniu 11.06.2022 r. (sobota)

 • Grupa 4 - Młodzik rocznik 2014, 2013 (zdający na 8 cup do 7.3 cup) - od 8:30 do 10:30
 • Grupa 5 - Kadet roczniki 2012, 2011, 2010 (zdający na 10 cup do 4 cup) -  od 10:45 do 12:45
 • Grupa 6 - Junior i Senior roczniki od 2009 i starsi (zdający na 10 cup do 2 cup) - od 13:00 do 15:00

Podane godziny są godzinami szacowanymi i mogą ulec przesunięciu. Na egzamin należy stawić się na swoją grupę i wyznaczoną godzinę. W przypadku spóźnienia lub przyjścia na niewłaściwą grupę taka osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu. Klub nie będzie robił od tego wyjątków!

Na teren ośrodka wstęp będzie możliwy tylko po wyczytaniu z listy obecności. Przed wejściem będzie także sprawdzane posiadane wymaganego stroju na egzamin (koszulka klubowa oraz spodenki do kickboxingu!), sprzęt ochronny (rękawice, ochraniacz na zęby, ochraniacze piszczel-stopa, ochraniacz krocza chłopcy itp.). Dlatego prosimy aby zapoznać się z wcześniej publikowanymi informacjami dotyczącymi egzaminu: wymagany strój, wymagany sprzęt ochronny dla poszczególych grup (rękawice, ochraniacze, zagadnienia do nauki itp. Bez wymaganego stroju i sprzętu nie będzie można podejść do egzaminu. Zdjęcia z egzaminu będą udostępnione na naszej stronie. Wejście na ośrodek będzie tylko możliwy po wyczytaniu z listy uczestników.

Zagadnienia oraz inne niezbędne informacje znajdują się we wcześniejszym poście (kliknij tutaj)

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - zajęcia odwołane 05.2022.jpgZ uwagi na trwające egzaminy ósmoklasisty na szkolnej sali gimnastycznej zajęcia w Wojkowicach w dniach  24.05.2022 r. (wtorek) oraz 26.05.2022 r. (czwartek) zostają odwołane. Chętne osoby zapraszamy na zajęcia do Dąbrowy Górniczej w poniedziałek oraz środę. Harmonogram zajęć w Dąbrowie Górniczej dostępny jest w zakładce OFERTA

Ponadto z uwagi na trwające zapisy na egzamin prosimy aby osoby trenujące w Wojkowicach zgłoszenia na egzamin przesłać pisząc na adres mailowy: zapisy.ksmistral@gmail.com w tytule wiadomości należy wpisać "ZGŁOSZENIE NA EGZAMIN". W wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko
 • rok urodzenia
 • posiadany stopień CUP (wpisywać należy numery posiadanego stopnia, a nie kolor posiadanego pasa).
 • Egzaminowany stopień CUP (na który uczestnik zdaje).

Zgłoszenia należy wysłać do dnia 27.05.2022 r. (piątek). Opłat za egzamin należy dokonać przed zajęciami w dniu 31.05.2022 r. (wtorek).

W pozostałe dni zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej »

Egzamin KS Mistral - zapisy do 27.05.2022.jpgRozpoczynamy zapisy na egzamin na stopnie uczniowskie  w taekwondo CUP. Egzamin odbędzie się w dniu 10.06.2022 (piątek) oraz 11.06.2022 (sobota) w Ośrodku Sportowym Sztygarka, ul. Górnicza 2 w Dąbrowie Górniczej. Będzie przeprowadzony jeden centralny egzamin z podziałem na grupy. W dniu 10.06.2022 (piątek) egzamin będzie przeprowadzany od godziny 16:30 do godzin wieczornych z podziałem na grupy ze względu na wiek oraz na egzaminowany stopień CUP. W piątek rozpoczynamy egzamin od najmłodszych uczestników. W dniu 11.06.2022 (sobota) egzamin będzie przeprowadzony od rana do godzin wieczornych. Dokładny podział grup na dni i godziny zostanie podany po zamknięciu list z zapisami na egzamin. Prawdopodobnie będzie zbliżony podział grup jak miało to miejsce podczas ostatniego egzaminu, który odbył się w grudniu 2021 r.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.