ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Informacja KS MISTRAL - zmiana harmonogramu 05.2022.jpgZ uwagi na wyjazd klubu i trenerów na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w dniach 27.05.2022 i 03.06.2022 oraz odbywający się egzamin na stopnie uczniowskie taekwon-do w dniu 10.06.2022 zajęcia w tych dniach zostają odwołane.

 •  Piątek - 27.05.2022 - zajęcia odwołane
 •  Piątek - 3.06.2022 - zajęcia odwołane
 •  Piątek - 10.06.2022 - zajęcia odwołane

W związku z tym musimy zmienić harmonogram zajęć dla grupy 4b oraz 5 (masters +30 lat). Zajęcia dla tych grup będą odbywały się w poniedziałki i środy od 19:45 do 21:15. Powyższe zmiany obowiązują od jutra tj. poniedziałek 23.05.2022 r. Od 13.06.2022 r. (poniedziałek) zajęcia będą się odbywały według normalnego harmonogramu.

Za utrudniania przepraszamy. Do zobaczenia na treningach !

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w trakcie weekendu majowego 2022.jpgPoniżej prezentujemy harmonogramem zajęć w trakcie weekendu majowego:

 • Poniedziałek - 2.05.2022 - zajęcia odwołane
 • Wtorek - 3.05.2022 - zajęcia odwołane

W pozostałe dni zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu

 

Czytaj więcej »

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2022 - KS Mistral.jpgWszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom, sympatykom i przyjaciołom naszego klubu 
składamy życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych
Świąt Wielkanocnych


Czytaj więcej »

Mistrzostwa Polski Kickboxing Full Contact, Drezdenko 8-10.04.2022.jpgW dniach 8-10 kwietnia 2022 r. w Drezdenku odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Seniorów i Juniorów w formule Full Contact. Nasz klub reprezentowały 2 osoby (jeden zawodnik Roman Bushchak oraz trener Krzysztof Wiśniewski). Romek startował w kategorii -86 kg i zajął III miejsce.

Niestety Romeczek przegrał swoją walkę o wejście do finału przez niejednogłośną decyzję sędziów stosunkiem punktów 2:1. Romek przez dwie rundy minimalnie wygrywał. Mimo tego, że przeciwnik wywierał bardzo dużą presję udawało się do pewnego momentu zachowywać przewagę. W połowie trzeciej rundy zrobił się remis. Na 15 sekund przed końcem walki zabraklo zimnej krwi i przeciwnikowi udało się zdobyć przewagę u dwóch sędziów.Od samego początku było widać, że to nie jest dzień Romka. Nie ruszał się jak zwykle, brakowało reakcji i dynamiki czyli tego do czego nas przyzwyczaił w swoich poprzednich walkach. Po cichu liczyliśmy na więcej i mieliśmy nadzieję, że uda się "dowieźć" przewagę do końca. Wielka szkoda ponieważ obserwując pozostałe walki w tej kategorii chłopaki spokojnie mogli spotkać się dopiero finale gdyby się inaczej losowanie ułożyło. Natomiast taki jest sport i na ostateczny wynik ma wpływ wiele czynników: dyspozycja dnia, losowanie oraz najważniejsze przeciwnik ponieważ zrobisz tyle na ile przeciwnik pozwoli. Dziś zabrakło argumentów aby być najlepszym. Debiut w kategorii wiekowej senior w formule full contact mamy za sobą. Wracamy do domu oraz do ciężkiej pracy aby dążyć do perfekcji i doskonałości.

Gratulacje dla Romka za postawę, upór, wytrwałość, ambicję oraz ciężką pracę i walkę ze swoimi słabościami

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - treningi w świeta wielkanocne.jpgPoniżej prezentujemy harmonogram treningów w trakcie Świąt Wielkanocnych:

 • 15.04.2022 (piątek) - zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu
 • 18.04.2022 (poniedziałek) - zajęcia odwołane
 • 19.04.2022 (wtorek) - zajęcia odbywają się normalnie według harmonogramu

 

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL - zajęcia bezpłatne.jpgZapraszamy na bezpłatne zajęcia ruchowe/ogólnorozwojowe z elementami treningu motorycznego.  Zapraszamy także dzieci narodowości Ukraińskiej. Zapewniamy, że bariera językowa nie będzie problemem ;)

Jeżeli chcielibyście aktywnie spędzić czas i jednocześnie poznać nowatorskie metody treningowe to zapraszamy! Wszystko będzie przekazane w luźnej i atrakcyjnej formie. Rozpoczynamy od 7 kwietnia 2022 r. Ośrodku Sportowym Sztygarka w Dąbrowie Górniczej oraz od 11 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wojkowicach. Zajęcia będą podzielone na dwie grupy wiekowe i będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu:

DĄBROWA GÓRNICZA
(Bezpłatne zajęcia dla dzieci od 7 do 18 roku życia)

Poniedziałek

 • 16:15-17:15 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (dzieci 13-18 lat)

Czwartek

 • 18:15-19:15 (dzieci 7-13 lat)
 • 19:15 -20:15 (dzieci 13-18 lat)

WOJKOWICE
(Bezpłatne zajęcia dla dzieci oraz dorosłych)

Poniedziałek

 • 16:45-17:45 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (od 14 lat oraz dorośli)

Środa

 • 16:45-17:45 (dzieci 7-13 lat)
 • 17:45-18:45 (od 14 lat oraz dorośli)

Na zajęcia wymagany luźny strój sportowy (spodenki, koszulka, obuwie zmienne sportowe).

Podczas zajęć zadbamy o ogólną sprawność, poprawimy proporcje ciała, będziemy kształtować nawyk prawidłowej postawy, obniżymy poziom stresu, poprawimy samopoczucie i zwiększymy pewność siebie. Wykorzystamy do tego profesjonalne narzędzia treningowe. Zapisów można dokonywać tylko pisząc na adres mailowy: zapisy.ksmistral@gmail.com w tytule wiadomości należy wpisać „BEZPŁATNE ZAJĘCIA RUCHOWE” w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza)
 • numer telefonu do kontaktu

Wszystkie osoby wysyłające zgłoszenie na udział w zajęciach otrzymują w ciągu 3 dni informację zwrotną, z którą muszą się zapoznać. W wiadomości zwrotnej będą się także znajdowały dokumenty, które należy pobrać, wydrukować i podpisać oraz dostarczyć na pierwsze zajęcia.

Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Stypendia Dąbrowa Górnicza, 23.03.2022 r. - KS Mistral 1.jpgW dniu 23 marca w podczas Sesji Rady Miejskiej w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Nagrodzonych zostało w sumie 55 najlepszych sportowców Wśród tej grupy była także trójka zawodników z naszego klubu:

 • Patrycja Krzysztań
 • Anastasjia Nikolenko
 • Ivan Nikolenko

Ogromne gratulacje dla naszych kolejnych ambitnych sportowców Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

 

Czytaj więcej »

Taekwon-do Polish Open Cup, Dzierżoniów 12-13.03.2022-9.jpgBardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy podczas Polish Open Cup, które odbyły się w Dzierżoniowie w dniach 12-13.03.2022 r.  W zawodach Taekwon-do wzięło blisko 400 zawodników z 24 klubów z całego kraju. Nasz klub reprezentowało 20 osób (14 zawodników z grupy zawodniczej Mistral Fighters i 3 trenerów oraz 3 sędziów). Zdobyliśmy 21 medali, w tym 14 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe. W klasyfikacji medalowej KS Mistral zajął wysokie III miejsce! Do drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej brakło tylko jednego złotego medalu. Ponadto nasz zawodnik Roman Bushchak dzięki zdobyciu 3 złotych medali został wybrany najlepszym seniorem zawodów! Dodatkowo otrzymał piękny puchar i czek na 300 PLN! 

Serdeczne podziękowania dla trenerów za pomoc podczas zawodów: Katarzyna Wiśniewska, Krzysztof Wiśniewski, Mateusz Lędźwa. Ogromne podziękowania również dla naszych sędziów za ciężką pracę podczas zawodów: Emilia Wylężek, Dominika Bury, Dawid Rupiński.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Zdjęcia z zawodów są dostępne w galerii. Szczegółowe wyniki zawodników są dostępne w rozwinięciu wiadomości...

Czytaj więcej »

Informacja KS MISTRAL -kalendarz wydarzeń.jpgPrzypominamy, iż górnej zakładce KALENDARZ możecie sprawdzać daty nadchodzących wydarzeń. Jeśli nie chcecie aby Wasze prywatne plany pokrywały się z klubowymi wydarzeniami to macie okazję aby wcześniej wszystko zaplanować. Natomiast szczegółowe informacje odnośnie konkretnego wydarzenia z reguły pojawiają się 1-2 tygodnie wcześniej. Zachęcamy do częstszego korzystania z tej zakładki ponieważ czasami daty mogą ulec zmianie.

Czytaj więcej »

Stypendia Gminy Psary-5.jpgW dniu 14 marca 2022 roku w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyła się uroczystość wręczenie Stypendiów Sportowych Wójt Gminy Psary. Nagrodzonych zostało w sumie 21 najlepszych sportowców. Wśród tej grupy było także troje zawodników z naszego klubu

 • Jan Zaporowski
 • Zuzanna Zapora
 • Nina Zapora

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców! Życzymy kolejnych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.