ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK

 

Co nowego w K.S. Mistral

Sparingi Ostrava 08.10.2023 KS Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Wojkowice Czeladź Sosnowiec Katowice Siemianowice Śląskie 8.jpgW dniu 08.10.2023 r. (niedziela) nasi zawodnicy nie odpoczywali. Kolejny raz brali udział w sparingach, które odbywały się w Czechach w Ostravie! Sparingi tradycyjnie odbywały się w zaprzyjaźnionym Czeskim klubie Fighting Arena, który nas zaprosił i był organizatorem całego przedsięwzięcia. Do Czech udaliśmy się w 21-osobowym składzie. Poza naszym klubem w sparingach brali udział zawodnicy z Czech, Jordanii, Grecji, Ukrainy oraz kluby z Polski: Klub Sportów Walki Gorilla - K. B. Słodkowscy oraz Beskid Dragon

Ponownie w jednym miejscu spotkało się wielu wybitnych zawodników, którzy są członkami kadr narodowych w swoich krajach w kickboxingu i taekwondo. Było wielu medalistów największych i najważniejszych turniejów w tym Pucharów Świata w Kickboxingu WAKO oraz Mistrzostw Europy i Świata Kickboxingu i Taekwon-do. Byli zawodnicy różnych formuł w kickboxingu co powodowało, że sparingi było mocno urozmaicone. Wspólnie mogły trenować i walczyć dzieci, kadeci, juniorzy i seniorzy. Wszystko odbywało się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Miło patrzeć na takie obrazki. Zawodnicy różnych narodowości, klubów i stylów wspólnie trenują, wymieniają wiedzą i doświadczeniem ponieważ ciągle chcą podnosić swoje umiejętności. Potem spotykają się na zawodach gdzie reprezentują swoje kraje lub kluby.

Kolejny raz dziękujemy Czeskiej ekipie za zaproszenie oraz wszystkim obecnym za mega dawkę wiedzy i doświadczenia. To był ponownie wielki zaszczyt i przyjemność móc wspólnie trenować w tak zacnym i wybitnym gronie!

Zdjęcia ze sparingów można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Dziennik zajęć - KS Mistral - kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza jaworzno sosnowiec czeladź katowice siemianowice.jpgJest już gotowy nowy dziennik zajęć na sezon 2023/2024! Od najbliższego poniedziałku tj. 09.10.2023 r. będzie do obioru przed zajęciami. Pytajcie o niego u swoich trenerów! W tym roku pojawiło się mnóstwo nowości. Będą nowe odznaki, nowe konkursy i klasyfikacje. Przede wszystkim jest całkowicie nowy design. Ponadto okładka będzie dużo grubsza, a każdy dzienniczek będzie wydawany w przeźroczystej teczce. W ten sposób dzienniczki mają zdecydowanie większe szanse na wytrzymanie do końca sezonu ;)

Wiemy, że czekaliście na niego z niecierpliwością. Natomiast my intensywnie pracowaliśmy nad nowym projektem, nowymi odznakami i niespodziankami. Ponownie zaprojektowaliśmy dla Was piękny i kolorowy dziennik, który będzie zapisem całej sportowej historii zawodnika tj. frekwencja za zajęciach, postawa podczas zajęć, udział w zawodach, egzaminach i seminariach itp.

Podobnie jak w poprzednim sezonie dziennik ma za zadanie motywować, angażować, uczyć systematyczności, cierpliwości, wytrwałości i pokory. Przy okazji ma być świetną zabawą dzięki, której adepci będą odkrywać i zdobywać kolejne poziomy. W dzienniczku będą zbierane punkty i odznaki. Punkty będą za obecność, postawę na zajęciach, udział w zawodach, seminariach i egzaminach. Odznaki będą złote, srebrne i brązowe i będą przyznawane za ilość zdobytych punktów. Odznaki i punkty będą pojawiać się w dzienniczku w postaci pięknych i kolorowych naklejek kolekcjonerskich dedykowanych do każdego miesiąca.

W tym roku pojawiły się nowe dodatkowe odznaki. Delikatnie zaktualizowaliśmy również regulamin przyznawania punktów i odznak. Podobnie jak w poprzednim sezonie zaprojektowaliśmy miesiące z dodatkowymi kolekcjami takimi jak: Halloween, Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne oraz Mistral Summer Camp gdzie będzie można zdobyć unikatowe odznaki. Kolekcje będą również nawiązywać grafiką do nadchodzących wydarzeń realizowanych przez klub. Możecie w ten sposób zobaczyć jaka grafika pojawi się na najbliższym Turnieju z okazji Dnia Mikołaja i Dnia Dziecka, na dyplomach i plakatach oraz jak mogą wyglądać koszulki podczas następnego Mistral Summer Camp oraz inne wydarzenia. W dzienniczku ponownie jest również kilka stron, które będzie można pokolorować. Można w ten sposób samodzielnie wybrać kolory i zmienić wygląd danej kolekcji.
Ponownie będziemy prowadzić całoroczną klasyfikację zdobytych punktów i odznak. Punkty i odznaki będą sumowane i wyłonimy w każdej grupie osoby z ich największą ilością, które zostaną wyróżnione i nagrodzone.

Pewnie już nie może doczekać się rozstrzygnięcia klasyfikacji za poprzedni sezon dlatego ubiegamy pytania i informujemy, iż uroczyste wyróżnienie i podsumowanie klasyfikacji odbędzie się na najbliższym egzaminie na stopnie uczniowskie.

Dzienniczki można odbierać przed zajęciami. Koszt dzienniczka to 50 zł.

Czytaj więcej »

Moravia Open 2023 - KS Mistral kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza czeladź sosnowiec wojkowice katowice siemianowice śląskie śląsk.jpgRozpoczynamy zapisy na zawody Moravia Open 2023. Zawody odbędą się w Czeskiej Ostravie w dniach 27-29.10.2023 r. Zgłoszeń można dokonywać podczas treningów (lista zapisów będzie dostępna przed salą treningową) oraz pisząc na adres e-mail: zawody.ksmistral@gmail.com

Ostateczny termin zgłoszeń to 19.10.2023 r. (czwartek). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, płeć, rok urodzenia, kategorie wiekową, dokładną wagę i kategorię wagową oraz konkurencje, w których zawodnik będzie brał udział. Do tego terminu należy dopełnić wszystkich formalności: opłata za udział w zawodach, oddanie oświadczeń i zgód na udział w zawodach itp.

Data:
27-29.10.2023 r. (piątek, sobota i niedziela)

Miejsce zawodów:
Atletická hala Ostrava, Ruská 3077/135, Ostrava

Miejsce rejestracji i kontroli wagi:
Atletická hala Ostrava, Ruská 3077/135, Ostrava

 • Piątek (27.10.2023) – 17:30 wspólne wejście całego klubu

Organizator:
Fighting Arena Ostrava, z.s., https://www.fightingarena.cz/

Patronat:
Zawody odbywają się pod patronatem Czeskiego stowarzyszenia fullcontact. Zawody są otwarte dla wszystkich klubów, ale zgodnie z zasadami WAKO.

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Wyróżnienia Powiat Będzin 05.10.2023 - pointfighting kickboxing taekwondo ks mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin-2.jpgW dniu 05.10.2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Będzinie ośmioro zawodników naszego klubu zostało wyróżnionych i docenionych przez Starostę Będzińskiego Sebastiana Szaleńca za wybitne osiągnięcia sportowe w sezonie 2022/2023. Zawodnicy otrzymali drobne upominki oraz listy gratulacyjne ze słowami uznania. Warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie zdobywali tytuły mistrzów i wicemistrzów kraju oraz medale na Mistrzostwach Europy i Pucharach Świata w Kickboxingu. Ponadto na podstawie osiągniętych wyników zostali powołani do kadry narodowej w kickboxingu!

Wśród wyróżnionych byli:

 • Roman Bushchak – senior
 • Danylo Hordiienko - senior
 • Maja Michalik – kadet starszy
 • Mikołaj Wójcik - kadet starszy
 • Aleksandra Dadaniak – kadet starszy
 • Ewelina Dadaniak - kadet młodszy
 • Zuzanna Zapora – kadet młodszy
 • Bruno Szczepański – dziecko

Ogromne gratulacje dla naszych ambitnych sportowców. Życzymy dalszych sukcesów sportowych i wytrwałości w realizacji sportowych marzeń ;)

Zdjęcia z uroczystości można obejrzeć w galerii.

Czytaj więcej »

Seminarium pointfighting kickboxing taekwondo ks mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin.jpgW dniu 29.09.2023 r. (piątek) w naszym klubie odbyło się szkolenie z trenerem Mateuszem Dylawerskim - trenerem kadry narodowej kadetów pointfighting.

Tym samym wznowiliśmy cykl szkoleń dla naszych zawodników, które rozpoczęliśmy w poprzednim sezonie. Ponownie kierujemy ogromne podziękowania do trenera Mateusza Dylawerskiego za dostarczenie kolejnego bagażu wiedzy i doświadczenia.

Kolejne seminarium odbędzie się 20 października!

Czytaj więcej »

Dni otwarte - KS Mistral - kickboxing taekwondo będzin dąbrowa górnicza Wojkowice Jaworzno katowice sosnowiec czeladź (1).jpgZapraszamy na dni otwarte w naszym klubie. W dniach od 25.09.2023 r. do 29.09.2023 r. możecie skorzystać z bezpłatnych zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych!

Do wyboru zajęcia:

 • kickboxing/taekwondo
  - Grupa dzieci 4-6 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 7-9 lat (Małe Mistrale)
  - Grupa 10 -13 lat (Kadet)
  - Grupa młodzież i dorośli (Junior i Senior)
  - Grupa dorośli +30 lat (Masters)
 • Samoobrona (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)
 • Trening funkcjonalny dla młodzieży i dorosłych (zajęcia odbywają się tylko w Dąbrowie Górniczej)

Jak się zapisać?

Należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "DNI OTWARTE", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Będzin)
 • rodzaj zajęć:
  - kickboxing/taekwondo
  - trening funkcjonalny
  - trening funkcjonalny dla dzieci 7-13 lat
  - samoobrona
  - masters dorośli +30 lat
  - numer telefonu do kontaktu.

Możecie skorzystać z kilku zajęć jednocześnie! Natomiast może to być uzależnione od dostępności wolnych miejs. W informacji zwrotnej otrzymacie potwierdzenie możliwości udziału w zajęciach oraz dalsze instrukcje🙂

Będziemy również wdzięczni za udostępnia naszego posta na facebooku, zostawienie tam lajka. Można także oznaczyć znajomych w komentarzu pod postem. Nie zajmie to dużo czasu, a pomoże to dotrzeć dowiększej ilości osób ;)

ZAPRASZAMY!

Czytaj więcej »

Mistrzostwa Europy w Kickboxingu, Turcja KS Mistral - Dąbrowa Górnicza 13.01.2023 Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin-42.jpgPomału opadają emocje po Mistrzostwach Europy w Kickboxingu Dzieci, Kadetów i Juniorów, które odbywały się w Turcji w Stambule w dniach 26.08-3.09.2023 r. O miano najlepszego zawodnika na starym kontynencie walczyło 1584 zawodników z 38 krajów. Polskę reprezentowało 160 osób. W zawodach mogli tylko startować zawodnicy powołani przez narodowe związki sportowe. Zawodnicy naszego klubu to aktualni Mistrzowie Polski w Kickboxingu dzięki czemu zostali powołani na te zawody. O randze i poziomie zawodów świadczy też fakt, że każdy kraj może zgłosić tylko dwóch zawodników do tej samej kategorii! Nasi zawodnicy wracają z dwoma medalami. Jednym srebrnym, jednym brązowym medalem oraz bagażem doświadczeń!

 • Zuzanna Zapora (kadet młodszy) – III miejsce -42 kg
  Minimalnie przegrana walka o wejście do finału z zawodniczką z Bułgarii stosunkiem punktów 8:6
 • Bruno Szczepański (dziecko) – II miejsce walki drużynowe.
  Minimalnie przegrana walka ćwierćfinałowa z zawodnikiem z Wielkiej Brytanii stosunkiem punktów 8:6
 • Maja Michalik (kadet starszy) – minimalnie przegrana walka ćwierćfinałowa z zawodniczką z Turcji stosunkiem punktów 13:15

W rozwinięciu wiadomości znajduje się więcej informacji...

Czytaj więcej »

Nowy nabór 2023 I 2024.jpgRuszamy z treningami oraz nowym naborem do wszystkich grup wiekowych kickboxing i taekwondo w sezonie 2023/2024. Zajęcia rozpoczynają się od 6.09.2023r. (środa) - Dąbrowa Górnicza oraz 7.09.2023r. (czwartek) - Wojkowice, Jaworzno i Będzin. Harmonogram treningów znajduje się w zakładce OFERTA. Natomiast w najbliższych dniach być może zakładka zostanie delikatnie zaktualizowana. Prosimy aby co jakiś czas to sprawdzać.
Z uwagi na wyjazd klubu na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu do Turcji (Stambuł) oraz obóz sportowy, który odbył się pod koniec sierpnia uległy zmianie terminy zapisów względem informacji przekazywanych w maju w poprzednim sezonie. Tworząc informację odnośnie zapisów na nowy sezon jeszcze nie wiedzieliśmy, że nasi zawodnicy zostaną powołani do kadry Polski na zawody w Turcji, a co za tym idzie, że będziemy musieli przed tym wyjazdem zorganizować obóz sportowy. Przepraszamy za utrudniony kontakt z nami. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i zrozumiuenie ;) Prosimy aby pamiętać o zabraniu podpisanych i wypełnionych dokumentów na pierwsze zajęcia. Dokumenty należy oddać w dniu zajęć przed ich rozpoczęciem. Bez dostarczenia dokumentów nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Poniżej znajdują się informacje odnośnie zapisów:

REKRUTACJA DLA OSÓB TRENUJĄCYCH W KLUBIE

Rekrutacja jest skierowana tylko do osób, które trenowały w sezonie 2022/2023 i wcześniej. Rekrutacja trwa do 10.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla osób, które planują pojawić się w późniejszym terminie np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Dlatego prosimy aby nie przegapić terminu ponieważ od 10.09.2023 r. będzie ogłaszana rekrutacja dla nowych osób zapisujących się pierwszy raz na zajęcia. Osoby trenujące w sezonie 2022/2023, które wyślą zgłoszenie w terminie oraz mają uregulowane wszystkie formalności za poprzedni sezon będą zapisywane w pierwszej kolejności. 

Klub zgodnie ze swoją polityką, zasadami oraz regulaminem nie będzie zapisywał osób po terminie oraz, które nie mają uregulowanych formalności za poprzedni sezon. Bardzo prosimy aby Państwo pilnowali tego terminu ponieważ będą mieli Państwo pierwszeństwo zapisów. W przypadku przegapienia zapisów mimo szczerych chęci klub nie będzie w stanie nic zrobić. Po osiągnięciu maksymalnej ilości osób w grupie nie będzie możliwości aby dopisać się do grupy. Klub aby dbać o jakość świadczonych usług nie prowadzi zapisów w grupach kickboxing/taekwondo w sposób ciągły przez cały rok. Następne zapisy uzupełniające mogą być ogłoszone dopiero pod koniec grudnia 2023 r. pod warunkiem, iż będą wolne miejsca (o ile jakaś osoba z racji osiągniętego wieku przejdzie do starszej grupy).

Zapisy na zajęcia odbywają się tylko poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika 
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

Prosimy aby nie zlekceważyć tego terminu ponieważ grupy będą miały zamknięty charakter i po zakończeniu okresu rekrutacji nie będzie możliwości dołączenia do grupy. Dotyczy to wszystkich grup treningowych kickboxing/taekwon-do (od I do IV). O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W większości przypadków osoby trenujące w poprzednim sezonie w danej grupie będą dopisywane do tych samych grup. W sytuacji osiągnięcia wyższego wieku kwalifikującego do przejścia do starszej grupy klub będzie takie osoby zapisywał do starszych grup. W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisany na listę rezerwową lub może zostać zaproponowana inna grupa treningowa. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Prosimy aby bardzo dokładnie zapoznać z informacjami w zwrotnej wiadomości e-mail. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 06.09.2023 r. W przypadku wysłania zgłoszenia po 06.09.2023 r. klub będzie odpisywał na bieżąco. Na zajęciach należy pojawić się do 14.09.2023 r. W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę, a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej. Ze względu na stopień zaawansowania grupy nie będzie możliwości dołączenia do grupy w terminie późniejszym. Klub również nie będzie trzymał miejsca dla osób, które w trakcie sezonu nie uczestniczą w treningach przez cały miesiąc.

Z racji odmiennego charakteru i formy zajęć będziemy jednocześnie prowadzić  przez cały rok zapisy do grup:

 • SAMOOBRONA (młodzież i dorośli)
 • TRENING FUNKCJONALNY (młodzież i dorośli)
 • TRENING OGÓLNOROZWOJOWY/FUNKCJONALNY DLA DZIECI (7-13 lat)
 • MASTERS +30 LAT

Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: masters (dorośli +30 lat), samoobrona, trening funkcjonalny, trening ogólnorozwojowy/funkcjonalny dla dzieci.

REKRUTACJA DLA NOWYCH OSÓB

Pierwsza rekrutacja trwa do 15.09.2023 r. lub do wyczerpania miejsc w grupach. Jednocześnie informujemy, że klub nie rezerwuje miejsc dla sosób, które planują pojawić się w późniejszym terminie  np. w październiku. Po tym terminie zamykamy zapisy i następne uruchamiamy w grudniu. Zapisy na zajęcia odbywają się  tylko  poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: zapisy.ksmistral@gmail.com W tytule wiadomości należy wpisać "ZAPISY", w treści wiadomości należy podać:

 • imię i nazwisko uczestnika
 • pełną datę urodzenia uczestnika
 • sekcja (Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno itp.)
 • numer telefonu do kontaktu.
 • rodzaj zajęć: kickboxing i taekwondo

O zakwalifikowaniu uczestnika do konkretnej grupy decyduje klub. W zależności od danych w przesłanym do nas zgłoszeniu zostanie przydzielona odpowiednia grupa. Decyduje kolejność wysłanych zgłoszeń.  W przypadku braku wolnego miejsca w danej grupie uczestnik zostanie wpisane na listę rezerwową. W sytuacji pojawienia się wolnego miejsca w grupie, w której zapisy zostały zamknięte osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o możliwości zapisania do danej grupy. Bez wysłania zgłoszenia oraz bez otrzymania informacji zwrotnej z potwierdzeniem, do której grupy kandydat został zakwalifikowany nie będzie można uczestniczyć w zajęciach. Na wszystkie zgłoszenie klub odpisze do dnia 15.09.2023 r. Na zajęciach należy pojawić się w terminie podanym w wiadomości zwrotnej (najczęściej w ciągu 5 dni)W sytuacji kiedy uczestnik został zakwalifikowany do danej grupy i zapisany na listę a nie pojawi się na zajęciach w wyznaczonym terminie to zostanie skreślony z listy uczestników zajęć a jego miejsce zajmie osoba z listy rezerwowej.

Do zobaczenia !!!

Czytaj więcej »

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Klub Sportowy Mistral Będzin Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Będzin Kickboxing Boks Taekwondo K1-10.jpgPiecioro naszych zawodników, którzy zostali powołani w skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu ma za sobą ciężko przepracowany okres wakacyjny. W trakcie wakacji intensywnie trenowali i brali udział w zgrupowaniach poszczególnych kadr narodowych w kickboxingu oraz obozach sportowych. 

 • Bruno Szczepański - dziecko
 • Zuzanna Zapora - kadet młodszy
 • Maja Michalik - kadet starszy
 • Aleksandra Dadaniak - kadet starszy

Przygotowywali się do Mistrzostw Europy w Kickboxingu Dzieci, Kadetów i Juniorów, które w dniach 26.08-3.09.2023 będą odbywały się w Turcji (Stambuł). Niestety Ola z powodu kontuzji kręgosłupa musiała zrezygnowac w ostaniej chwili z udziału w zawodach

Natomiast Roman Bushchak - senior szlifuje formę przed Mistrzostwami Świata Seniorów w Kickboxingu, które w listopadzie będą odbywały się w Portugalii

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!

Zdjęcia ze zgrupowań poszczególych Kadr Narodowych w Kickboxingu można obejrzeć w galerii

Czytaj więcej »

Obóz Sportowy Tresna 08.2023 Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Taekwondo K1.jpgW dniach 19-26.08.2023 r. nasi zawodnicy przebywali na obozie sportowym w Tresnej nad Jeziorem Żywieckim podczas, którego przygotowywali się do nowego sezonu oraz do startu w nadchodzących zawodach. Trenowały osobno nasze sekcje kickboxing i taekwondo. 

W obozie brało udział 25 uczestników, którzy w trakcie obozu mieli trzy treningi dziennie oraz wykłady na temat zdrowego żywienia. Trenerzy udzieli także indywidualnych wskazówek na temat ich umiejętności i postępów. Głównym celem obozu byeło wsparcie postępów sportowych zawodników.

W trakcie całego obozu pogoda nam naprawdę dopisała. Przez siedem dni mieliśmy piekną i słoneczną pogodę!

Obóz sportowy był dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego wg ramach realizacji projektu – „Upowszechnianie kultury fizycznej – Program Klub”.

Czytaj więcej »

facebook

Następne zawody

Mistral Fight Camp

Tresna, 15-22.08.2024Mistral Sport Camp 2024 - Klub Sportowy Mistral Będzin Dąbrowa Górnicza Jaworzno Wojkowice Czeladź Sosnowiec Boks Kickboxing Taekwondo K1 sztuki walki treningi dla dzieci śląsk.jpg
tyg
dni
godz
min
sek

Współpraca

logo PZKB 1.jpg

ITF Poland LOGO 1.jpg

Polski Związek Bokserski(1).jpg

Śląski Związek Bokserski w Katowicach.jpg

Ciekawe strony

5 palców.jpgCodeBlueSolutionsLogo_LightBG.jpg Mistral Camp.jpg skoweralogowektor.jpg

 

GEBSTAR-logo-RGB-72dpi.jpg AUTO CENTRUM PIK logo_kolor.jpg

azcom.jpg

Miasta oraz Gminy współfinansujące i wspierające działania Klubu Sportowego Mistral

Miasta i Gminy(1).jpg

.